Blog > Komentarze do wpisu
Jesienny zmierzch
Ostatnią sobotę miałam trochę zabieganą. Z tego wszystkiego jedną imprezę przegapiłam, a na drugą nie dojechałam. Ale jadąc tramwajem na trzecią podsłuchałam trzy studentki i dowiedziałam się, że ta druga została odwołana. Trzecia, ta na którą dotarłam, przyprawiła mnie o ból głowy i rozbawiła swoją naiwnością więc zamilknę i ani słowa więcej o niej. Za to po drodze zachciało mi się buty oglądać. Nie naoglądałam się. Zrozumiałam za to, czemu mój M. miewa napady paniki w galeriach handlowych. A jedyne co dobre z tego wynikło to spacer jesienny o zmierzchu i kilka zdjęć, które oczywiście poniżej.ST z tego miejsca jeszcze nie fotografowałam:)

Trudno uwierzyć, że to już jesień, ale ja kocham jesień, z jej wczesnymi wieczorami, neonami i światłami. Złotą, słotną i wilgotną :) taki jej urok.
niedziela, 23 października 2011, emilya5
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2011/10/24 13:54:18
Ale co to za imprezy? Bo ja tego dnia miałem w nadmiarowym planie trzy, a zaliczyłem jedną całą i część drugiej.
-
2011/10/25 08:39:04
Jedną z nich był lot balonem. Nie wiem, czy bym się skusiła, ale zdjęcia mogłyby być fajne (to ta odwołana), a druga - Dzień Japoński w Muzeum Narodowym.

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę