Blog > Komentarze do wpisu
Drzwi i szyldy
Zanim wybierzemy się na spacer po Twierdzy, zapraszam na mini przegląd drzwi i szyldów ze Srebrnej Góry. Na początek kilka słów o miasteczku (wprawdzie nie posiada praw miejskich, ale trudno zwać je wsią). Srebrna Góra zachwyciła mnie swoim prostym urokiem małego miasteczka. Wprawdzie dojazd po kiepskich drogach nie należał do przyjemności, ale już sama miejscowość przeszła chyba niedawno lifting, przez co zyskała zdecydowanie. Oczywiście, jak wszędzie i tu jeszcze jest wiele do zrobienia. Ale serce się raduje, że te małe, klimatyczne miasteczka odzyskują blask. Ze względu na porę roku i szybko zapadający zmierzch nie obeszliśmy Srebrnej Góry zbyt dokładnie. Trzeba będzie wybrać się tam na dłużej. Bogata baza noclegowa, piękne trasy przez góry i bliskość niezwykłych miejsc kuszą, by spędzić tam co najmniej weekend.
środa, 26 października 2011, emilya5
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2014/12/20 12:43:32
Fajne zdjęcia. Nie ma tam we Wrocławiu jakichś bardziej nowoczesnych banerów? Typu: aleo.com/pl/produkt/877245-banery-ledowe ?

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę