Blog > Komentarze do wpisu
Szalone wiewiórki z parku zachodniego
Szaro dziś, mgła nad miastem i ni ciut ciut słońca. Zamiast więc siedzieć w domu i patrzeć na ten smętny krajobraz za oknem wybraliśmy się z M. na spacer. Pojechaliśmy zobaczyć Cmentarz Żydowski na Lotniczej, głównie to ja chciałam go zwiedzić, bo M. już go widział (zdjęcia jutro? pewnie tak). A potem przez Park Zachodni na tramwaj do Śródmieścia oddać swój cenny głos.
O i właśnie w tym parku strasznie rozbawiły mnie wiewiórki. Jakby czując nadciągającą zimę uwijały się w szalonych podskokach pomiędzy wózkami z dziećmi żebrząc o jedzenie.

Obserwowaliśmy poczynania jednej, jak wywijając rudą kitą krygując się trochę, chapsnęła z ręki orzeszka i pognała z nim, jak szalona przed siebie ścieżką.

Odbiła w bok, ledwo wyrabiając na zakręcie. Zanurzyła się w stertę liści i wygrzebała jamę, w której schowała zdobycz.Rozejrzała się w około, przebiegła nam między nogami. Zatrzymała się spoglądając mi wyczekująco w oczy (jakby to był pies napisałabym, że z wywieszonym jęzorem) i nie otrzymawszy ni łupinki prychnęła i pognała z powrotem do osoby, która uraczyła ją wcześniej orzeszkiem.
Był to na prawdę zabawny widok. A towarzyszył temu dźwięk chrupania dobiegający z korony drzewa, gdzie ze stoickim spokojem jej kumpelka obgryzała własną zdobycz.
niedziela, 21 listopada 2010, emilya5
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2010/11/21 21:33:59
A wiesz, że wiewiórki przenoszą wściekliznę? Urocze zwierzątka, ale dziecku nie dałabym blisko podejść. A juz zwłaszcza karmić.
-
2010/11/23 11:18:22
A ja uwielbiam wiewióry, a te u Edytki na pewni nie zarażą. Jakby pozowały do tych zdjęć
-
2010/11/26 18:38:10
Wiewiórki są sympatycznymi stworzonkami. I miło na nie popatrzeć, jak się ganiają po parku.

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę