Blog > Komentarze do wpisu
Ostatni taki spacer środkiem
Wszystko wskazuje na to, że to był ostatni raz kiedy mogłam się przejść przez hol Głównego Dworca PKP we Wrocławiu. Strasznie już opustoszał i świeci plamami po szyldach, dziurami po budkach i Wielkim Brudem przed Wielkim Remontem, za który trzymam kciuki. Mam nadzieję, że budki z zapiekankami nie wrócą na swoje miejsca. Mam nadzieję, że szyldy będą stylowe i utrzymane w klimacie dworcowym. Mam nadzieję, że komunikacja dworcowa, oznaczenia peronów, strzałki itp będą estetyczne i wpasowane w klimat dworca. Jak oni spieprzą ten remont to będzie bardzo, bardzo żal.
Niech sobie będzie dworzec zamknięty nawet i trzy lata, byle by efekt końcowy był powalający.

Liczę jeszcze na PhotoDay, że się odbędzie na dworcu i będzie można sobie go dokładnie zwiedzić i obfotografować już po zamknięciu.

Póki co, zdjęcie zrobione szybko i cichaczem.


Dopiero bo zlikwidowaniu części budek kolumienki nabrały smukłości, uroku i zostały zauważone.

To jedno zdjęcie doskonale oddaje obecny klimat dworca i tego, jak wiele pracy czeka remontujących na doprowadzenie go chociaż do takiego stanu:


Szkocja 2009 :)

I jeszcze zdjęcie sprzed dworca :)W tej piekarni kupowałam kiedyś ciasteczka. Wyglądała na taką nie do ruszenia. No i nie ma.

czwartek, 11 marca 2010, emilya5
TrackBack
TrackBack URL wpisu:

Wszystkie prace są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody twórcy jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) JEŻELI CHCESZ POŻYCZYĆ ZDJĘCIE W JAKIMKOLWIEK CELU - ZAPYTAJ, NAJLEPIEJ NA MAILA (KOPERTKĘ WYSTARCZY WCISNĄĆ) NA FACEBOOKU JEDYNIE BYWAM

Pixmac - agencja stockowa oferująca ponad 10 milionów obrazów.

Bank zdjęć Pixmac.pl.
Kupuj tanie zdjęcia i grafiki. Pixmac sprzedaje miliony zdjęć, ilustracji, tapet i grafik wektorowych.
To najprostszy w użyciu serwis stockowy na świecie. Kupuj bez rejestracji już w kilka minut!


MOJA WYTWÓRCZOŚĆ


MAIL


CIUT WIĘKSZE PO KLIKNIĘCIU, WYTWÓRCZOŚĆ WŁASNA

Wrocław krok po kroku

Wypromuj również swoją stronę